صدا و سیما/بازرگانان روسی به همراه تجاری از بلاروس و لهستان با بازدید از کارخانه شیرخشک نوزاد پگاه چهارمحال و بختیاری از خرید محصولات این واحد تولیدی استقبال کردند.
بروس فیشمن سرپرست روسی این گروه تجاری گفت: فناوری به کار رفته این کارخانه عالی است و محصولات تولیدی آن قابل رقابت با سایر شیرخشک های تجاری دنیاست.
او افزود: به طور قطع با این کارخانه در آینده قرارداد تجاری خرید محصولات منعقد خواهد شد.
مدیرعامل کارخانه شیرخشک پگاه هم گفت: از آنجا که بازار کشورهای حوزه دریای خزر یکی از پرطرفدارترین بازارهای مصرف شیرخشک است، با انعقاد قرارداد تجاری با این شرکت های کشورهای مذکور، بیش از 50 درصد از شیرخشک تولیدی صادر خواهد شد.
آقای شاهقلیان افزود: در حال حاضر سالانه پنج هزار تن شیرخشک معادل دو میلیون قوطی در کارخانه شیرخشک نوزاد پگاه تولید می شود که با انعقاد قرادادهای صادرات به افغانستان، عراق و کشورهای حوزه خزر، این تولید کارخانه به ظرفیت کامل 10 هزار تن در سال خواهد رسید.
همچنین معاون توسعه تجارت و امور بین الملل صنایع شیر ایران هم رویکرد این شرکت در سال جاری را صادرات محور عنوان کرد.
خانم خوشخو گفت: از ابتدای امسال بیش از سه هزار تن انواع شیر و فراورده های لبنی از کشورمان صادر شده است که احساس رضایت تجار بازرگان از محصولات شیرخشک پگاه چهارمحال و بختیاری هم امید صادرات دراین حوزه را افزایش می دهد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3