ایرنا/ مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت دهه کرامت و در دهه سوم تیرماه خبر داد.
صابر رحیمی روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی که در سرسرای شهید هادیان مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: این همایش قرار است روز جمعه ۲۱ تیر و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شود.
وی افزود: این همایش ساعت هشت صبح روز بیست و یکم تیر از مقابل بوستان شاهد آغاز و تا بوستان غربی طاقبستان ادامه پیدا خواهد کرد.
رحیمی ادامه داد: برای شرکت کنندگان جوایزی نیز مانند کمک هزینه سفر به کربلای معلا، مشهد مقدس، دوچرخه و… درنظر گرفته شده که به قید قرعه به آنها اهدا خواهد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش، اجرای چنین همایش هایی را عاملی مهم در بالا بردن روحیه و نشاط مردم ذکر کرد و گفت: شهروندان کرمانشاهی در گذشته از چنین همایش هایی بسیار خوب استقبال کرده اند.
وی گفت: یکی از برنامه هایی که با جدیت از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان دنبال می شود اجرای چنین همایش هایی است که در روحیه و نشاط مردم بسیار اثرگذار است.
رحیمی در پایان و با بیان اینکه همایش پیاده روی خانوادگی قرار شده از طریق شبکه سوم سیما به صورت مستقیم پخش شود، گفت: نیروی انتظامی، بسیج، شهرداری و شورای شهر، هیات ورزش های همگانی و… نیز در اجرای هرچه بهتر این همایش به اداره کل ورزش و جوانان استان کمک خواهند کرد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :