ایرنا/فرمانده انتظامی کردستان گفت: طی اجرای ۴۸ ساعته طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان مرزی بانه ۱۱ نفر دستگیر شدند.
سردار علی آزادی روز چهارشنبه اظهار داشت: هشت نفر از این دستگیر شدگان سارقان منزل و کابل های برق و سه نفر نیز متهمین تحت تعقیب بودند.
وی اضافه کرد: در این طرح از ۲۱ واحد صنفی نیز بازدید به عمل آمد که در جریان این بازدید هفت واحد قهوه خانه به دلیل عدم رعایت مقررات صنفی و انتظامی پلمب شد و در جریان این طرح ۲ دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه دوچرخه نیز توقیف شد.
فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به یکی دیگر از فعالیت های پلیس در این استان افزود: در جریان طرح مقابله با قاچاق کالا در شهرستان کامیاران ۸۰ دستگاه لوازم خانگی از سه خودرو کشف و ضبط شد.
وی با اشاره به اینکه ارزش ریالی این کالاها سه میلیارد ریال برآورد شده است، یادآور شد: در این رابطه پنج نفر هم دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.
سردار آزادی همچنین از خلع ید ۱۷۳ مترمربع از اراضی ملی در سروآباد خبر داد و تاکید کرد: این اراضی با همکاری و پیگیری اداره منابع طبیعی شناسایی شد و ارزش آن ۸۳۰ میلیون ریال برآورد شده که فرد متهم نیز دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده است.
فرمانده انتظامی کردستان همچنین در ارتباط با یکی دیگر از فعالیت های این فرماندهی گفت: ۱۴ تُن شکر قاچاق نیز در ایست بازرسی شهید میرجلیلی کامیاران کشف شد.
وی افزود: این میزان شکر از بازرسی یک کامیون کشف شد و سه نفر نیز در این رابطه دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34