تسنیم/آئین استقبال از پیکر پاک و مطهر شهید والا مقام سجاد افراسیابی در مقبره شهدای گمنام اندیمشک برگزار شد.
در این آئین باشکوه و معنوی حماسه سازان دیار شش مهر و چهارم آذر در مقبره شهدای گمنام سنگربان مقاوم کرخه و دز در هشت سال دفاع مقدس، به استقبال فرزند شهید خود آمده و با ولایت فقیه تجدید بیعتی مجدد کردند.
روحانیون، رزمندگان و خانواده معظم شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حریم ولایت، دانشجویان و زنان و مردان دیار پر افتخار شهرهای مختلف استان خوزستان نیز در این مراسم حضوری پرشور داشته و بار دیگر بر استمرار راه روح الله در دیار نخل و آفتاب تاکید و توجه کردند.
هم چنین در این مراسم یاد و خاطر شهدای مدافع حرم شهرستان یک هزار شهید اندیمشک برگزار و با بار دیگر یاد و خاطر فرزندان روح الله گرامی داشته شد.
ستوان سوم شهید والا مقام سجاد افراسیابی صبح روز سه شنبه و پس از درگیری دریادلان ارتش جمهوری اسلامی ایران با قاچاقچیان مواد مخدر و مخلان اقتصادی کشور در منطقه میناب استان هرمزگان به مقام والای شهادت نائل آمد.
در درگیری صبح روز سه شنبه ماموران ارتش جمهوری اسلامی ایران دو نفر از سروقامتان و جوانان رشید سرزمین شهات و افتخار، آسمانی شده و سه نفر از قاچاقچیان نیز دستگیر و به دستگاه قصایی معرفی شدند.
بیش از این نیز آئین یادبود شهید والا مقام سجاد افراسیابی روز سه شنبه 21 خرداد ماه ساعت 17 الی 19 و با حضور پرشور مردم مومن و انقلابی اندیمشک و در مسجد خاتم الانبیا(ص) و هم چنین مسجد الزهرا(س) کوی شهدا اندیمشک برگزار شد.
این برنامه در اندیمشک از خیابان شهید کرامت و چهار راه پاسداران آغاز می‌شود که مردم شهرهای مختلف استان خوزستان با این شهید وداع می‌کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121