ایمنا/رییس اداره ورزش و جوانان شهرضا از کسب پنج مدال و عنوان نایب‌ قهرمانی رقابت‌ های دو ومیدانی استان توسط ورزشکاران این شهرستان خبر داد.
علی‌ نقی انصاری با اشاره به کسب عناوین برتر بانوان دو ومیدانی‌ کار این شهرستان در رقابت‌های استانی، اظهار کرد: کیمیا نادریان با کسب مقام نخست پرتاب نیزه و مقام دوم پرتاب وزنه، زهرا نادری با کسب مقام دومی دوی ۱۰۰ متر و طلای دوی ۱۰۰ متر با مانع، فاطمه حیدران با کسب مقام نخست پرش طول عنوان نایب‌قهرمانی این رقابت‌ها را برای شهرضا به ارمغان آوردند.
وی از کسب عناوین برتر تیم دوومیدانی نوجوانان پسران این شهرستان در رقابت‌های انتخابی کشور خبر داد و افزود: حمیدرضا ویسی نائب قهرمان دوی سه هزار متر شد و رضا سودایی به ترتیب نقره و برنز پرتاب نیزه و پرتاب وزنه و محمدحسن کاویانی مدال برنز پرش سه گام و مقام پنجم پرش طول را کسب کردند و محمدرضا کریمی به مقام چهارم پرتاب وزنه رسید.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرضا با اشاره به نتایج مسابقات فوتسال جام رمضان ۹۸ این شهرستان که با حضور ۴۶ تیم برگزار شده است، ادامه داد: در رده نوجوانان این مسابقات تیم‌های سرخ‌پوشان، المپیک و امیداسفرجان به ترتیب عناوین نخست تا سوم و در رده جوانان نیز تیم‌های سرخ‌پوشان، قشقایی و آینده‌سازان آبی‌پوش به ترتیب نخست تا سوم شدند و تیم‌های سپیددشت مهیار، شهید امیری و قشقایی سه عنوان برتر رده بزرگسالان را به خود اختصاص دادند.
انصاری با بیان اینکه امسال برای نخستین‌بار مسابقات رده پیشکسوتان در جام‌رمضان برگزار شد، گفت: عناوین نخست تا سوم این رده سنی به ترتیب به تیم‌های امین‌آباد، شهدای کوی امام(ره) و سپیددشت مهیار رسید.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18