آبادان نیوز/سارق خودرویی که در مخفیگاه خود خودروهای سرقتی را اوراق می کرد توسط پلیس آبادان دستگیر شد.
فرمانده انتظامی آبادان اظهار داشت: در پی وقوع ۴ فقره سرقت خودرو در شهرستان آبادان موضوع به طور ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.
سرهنگ سید محسن تقی زاده افزود: ماموران اداره آگاهی این فرماندهی پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات میدانی موفق شدند سارق خودروها را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در یک اقدام ضربتی وی را دستگیر و در بازرسی از منزل شخصی وی تعداد یکدستگاه موتور متعلق به خودرو پرشیا و قطعات بدنه خودرو۲۰۶ کشف نمایند متهم به همراه اموال مکشوفه جهت ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی انتقال داده شد.
ایشان در ادامه تشریح کرد: متهم در بازجویی با پلیس به۳فقره سرقت خودرو اعتراف کرد وشب گذشته ۲دستگاه دیگر از خودروهای سرقتی که هر ۲پراید بوده با همکاری متهم کشف و به مقر پلیس انتقال گردیدند که یکدستگاه از این خودروها تحویل مالباخته و خودروی پراید دیگر نیز کماکان در اداره آگاهی می باشد که به محض مراجعت مالباخته تحویل ایشان می گردد.
سرهنگ تقی زاده در خاتمه با بیان اینکه متهم از طریق مرجع قضایی راهی زندان شد گفت: از اینکه خلافکاری فکر کند با صورتی بسته و در ساعات خلوت اقدام به سرقت از شهروندان کند و شناسایی و یا دستگیر نشود سخت در اشتباه است چرا که پلیس با دستگیری های خود به آنها اثبات کرده و مطمئن باشند نقطه امنی برای آنها وجود نخواهد داشت.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335