باشگاه خبرنگاران/مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان از صدور مجوز توزیع کالا‌های اساسی مکشوفه از ۵ انبار احتکار در استان خبر داد.
مرتضی ممیزی با اشاره به اینکه کالا‌های این پنج انبار با حکم شعب تعزیرات حکومتی توقیف شده بود، گفت: کالا‌های احتکار شده مکشوفه این پنج انبار در سطح استان تحت نظر بازرس سازمان صنعت معدن و تجارت استان توزیع خواهد شد.
وی افزود: کالا‌هایی که مجوز فروش آن‌ها صادر شده شامل بیش از ۱۶ تن برنج ایرانی و خارجی، ۸ تن حبوبات و ۲۰۰ کارتن چای و مقادیری انواع سیگار به ارزش تقریبی ۴۸۰ میلیون تومان است که با نرخ دولتی توزیع خواهد شد.
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به اینکه تاکنون ۱۴ انبار احتکار کالا به ارزش بیش از ۱۳ میلیارد ریال در زنجان شناسایی و توقیف شده است، اضافه کرد: پرونده مربوط به این انبار‌ها نیز در حال رسیدگی است.
ممیزی با بیان اینکه از این انبار‌ها ۵۳ تن برنج ۲۰ تن خرما، ۱۱۳ حلقه لاستیک خودرو و مقادیری روغن مایع، رب گوجه و آرد کشف شد بر برخورد قاطع با محتکران تاکید کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd