خوزستان اسپورت/ سه بازیکن که پیش از این با تیم فولاد خوزستان به توافق رسیده بودند، روز چهارشنبه در دفتر باشگاه فولاد خوزستان با مدیرعامل این باشگاه جلساتی برگزار کردند.
باشگاه فولاد خوزستان براساس لیست جواد نکونام مشغول جذب نفرات جدید است تا برای حضور در لیگ نوزدهم آماده شود. فولادی‌ها در ادامه نقل و انتقالات تابستانی با سه بازیکن جدید به توافق رسیدند که شامل دو هافبک سهمیه لیگ برتری و یک بازیکن زیر 21 سال است.
محمد آبشک هافبک دفاعی 33 ساله شمالی که فصل گذشته در تیم نساجی مازندران زیرنظر جواد نکونام توپ می‌زد، با امضای قرارداد داخلی به فولاد خوزستان پیوست تا این تیم را در فصل آینده همراهی کند. این بازیکن سابقه بازی در پگاه، داماش، مس، راه‌آهن، ملوان، بادران و نساجی را داشته است.
محمد قاسمی‌نژاد هافبک تهاجمی 30 ساله شمالی تیم پدیده مشهد هم که در مقطعی شاگرد نکونام در تیم دسته اولی خونه به خونه بابل بود، امروز در دفتر باشگاه فولاد خوزستان حضور یافت. قاسمی‌نژاد که قابلیت بازی در کناره‌های خط حمله را هم داراست، در فصل گذشته 2 گل با پیراهن پدیده وارد دروازه حریفان کرد. وی سابقه بازی در گهر دورود، مس سرچشمه، نفت، نساجی، خونه به خونه و پدیده را در کارنامه ورزشی‌اش دارد.
وحید نامداری بازیکن جوان و سهمیه زیر 21 سال استقلال خوزستان هم که از بازیکنان سابق آکادمی باشگاه فولاد بوده است، با امضای قرارداد داخلی به فولاد خوزستان پیوست. این مهاجم جوان خوزستانی در فصل گذشته لیگ برتر موفق به زدن یک گل در بازی هفته پنجم مقابل سپیدرود رشت شد. نامداری در نیم‌فصل دوم اما از ترکیب تیمش دور شد و در 10 هفته پایانی لیگ فقط یک بازی بعنوان بازیکن تعویضی مقابل فولاد به میدان رفت.
البته هیچ‌کدام از این سه بازیکن هنوز با فولاد خوزستان قرارداد رسمی ثبت نکرده‌اند و قطعی شدن حضور آن‌ها در این تیم جنوبی منوط به رسمی شدن قراردادهایشان است.
قرار است که طی روزهای آینده شهاب گردان دروازه‌بان فصل گذشته تیم صنعت نفت آبادان نیز در دفتر باشگاه فولاد خوزستان حاضر شود تا قرارداد رسمی امضا کند؛ ضمن اینکه فولادی‌ها در دو-سه پست دیگر از جمله مدافع میانی و مدافع چپ با نفرات موردنظرشان توافقات اولیه را انجام داده‌اند.
نکته عجیب و قابل تأمل در خصوص بازیکنان جدید فولاد خوزستان اینست که باشگاه فولاد خیلی دیرتر از سایت‌های خبری و صفحات فضای مجازی در رابطه با قراردادها اطلاع رسانی می‌کند و همین امر باعث سردرگمی هواداران پرشمار فولاد می‌شود.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335