تسنیم/استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح‌های مختلف آبرسانی در شمال تا جنوب استان بوشهر گفت: با اجرای این طرح‌ها و صرفه‌ جویی مشترکان ان‌شاءالله مشکلات تأمین آب استان بوشهر در تابستان برطرف می‌شود.
عبدالکریم گراوند صبح امروز در بررسی اجرای طرح سدسازی ارغون در شهر کلمه دشتستان با بیان اینکه این طرح برای تأمین آب آشامیدنی شهر کلمه و روستاهای هم‌جوار اجراء شده است اظهار داشت: این طرح در مدت 15 ماه اجراء می‌شود که با تکمیل سد ارغون مشکلات تأمین آب آشامیدنی شهر کلمه و روستاهای اطراف برطرف می‌شود.
وی اجرای حفر چاه برای برنامه کوتاه‌مدت را مورد اشاره قرار داد و گفت: تا زمان بهره‌برداری از سد ارغون، حفر چاه برای تأمین آب این شهر اجرایی شده که تا 15 روز آینده وارد مدار تولید می‌شود.
استاندار بوشهر با تأکید بر رعایت صرفه‌جویی و مصرف بهینه آب در شهرها و روستاهای استان بوشهر تصریح کرد: هم‌اکنون طرح‌های مختلف آبرسانی در شمال تا جنوب استان بوشهر در حال اجراء است که با تکمیل این طرح‌ها و صرفه‌جویی مشترکان ان‌شاءالله مشکلات تأمین آب استان بوشهر در تابستان برطرف می‌شود.
گراوند با بیان اینکه طرح‌های آب‌شیرین‌کن در نقاط مختلف استان در حال اجراء است افزود: پروژه آب‌شیرین‌کن در عسلویه، تنگستان، بوشهر، برازجان، شهرهای دشتستان، سیراف و دیگر نقاط روستایی در حال اجراء است که با تکمیل آنها مشکلات تاریخی تأمین آب آشامیدنی استان بوشهر برطرف می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22