ایرنا/عملیات اجرایی احداث فاز نخست پارک ساحلی لیان بوشهر روز شنبه با ۸۱ میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.
شهردار بوشهر گفت: این پروژه شامل ۲ هزار و ۸۰۰ مترمکعب زیرسازی، خاک برداری چهار هزار و ۵۰۰ مترمکعب و فرش کف با سنگ لاشه به میزان پنج هزار و ۳۰۰ مترمربع است.
سید نور الدین امیری افزود: اجرای تاسیسات برقی و مکانیکی، هشت چشمه سرویس بهداشتی، ۶ هزار مترمربع فضای سبز از دیگر مشخصات فنی این پروژه است.
وی ادامه داد: ۱۰۲ نیمکت، سه آلاچیق و یکهزار و ۸۰۰ متر سنگ تراورتن به مساحت یکهزار و ۸۰۰ مترمربع از دیگر مشخصه‌های فنی پارک ساحلی لیان است.
امیری اضافه کرد: محدوده محل احداث پارک لیان بوشهر با جاذبه‌های بکر و منظره طبیعی دریا می‌تواند در حوزه گردشگری بوشهر تحولی شگرف ایجاد کند.
وی اظهارداشت: پارک لیان با جاده‌ای نیمه کوهستانی و قرار گیری در سواحل نیلگون خلیج فارس می‌تواند در توزیع جمعیتی خط ساحلی بوشهر نیز کمک شایانی داشته باشد.
امیری یادآور شد: احداث این پارک در ارتباط با سرانه فضای سبز بوشهر نیز ارتقا چشمگیر و قابل توجهی ایفا می‌کند.
وی افزود: شهرداری بوشهر برای رونق گردشگری به اجرا یپروژه‌های مرتبط با این حوزه اهتمام جدی داشته و از ظرفیت سرمایه گذاران بخش خصوصی برای ورود به حوزه گردشگری بوشهر به طور ویژه استقبال می‌کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22