پایگاه خبری پلیس/ سرهنگ "عبد اله حسنی" در گفت و گویی اظهارداشت: در پی دریافت گزارشی از اداره برق شهرستان دامغان مبنی بر سرقت سیم و کابل بلافاصله پرونده در این راستا تشکیل و موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان دامغان در تحقیقات میدانی و فعالیت شبانه روزی خود سرنخ هایی از متهمان پرونده به دست آوردند.
سرهنگ حسنی به رصد اطلاعاتی و بررسی های گسترده ماموران انتظامی در این خصوص اشاره کرد و گفت: 3 نفر از اعضای این باند شامل 2 مرد و یک زن شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند.
این مسئول انتظامی با اشاره به هماهنگی های لازم قضائی گفت: هر 3 عضو معتاد این گروه در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به اداره آگاهی منتقل شدند.
وی تصریح کرد: متهمان در اظهارات خود به 81 فقره سرقت سیم و کابل شبکه برق هوایی به ارزش 2 میلیارد و 330 میلیون ریال در سطح این شهرستان اعتراف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان از تکمیل پرونده و معرفی دستگیرشدگان به مرجع قضائی خبر داد و تصریح کرد: پلیس برای تامین امنیت و آرامش مردم با مجرمان و قانون گریزان با شدت برخورد می کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c