آخرین خبر/ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد مراسم تشییع پیکر پاک سه شهید گمنام دفاع مقدس ۸ تیر ماه از ساعت ۸ صبح از مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) شهرستان بیرجند برگزار می‌شود.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در اطلاعیه‌ای از عموم مردم برای حضور در مراسم وداع و تشییع پیکر 3 شهید گمنام دفاع مقدس دعوت کرد.
در این اطلاعیه آمده است: شـــهـادت؛ رمز پیروزی و جاودانه‌ماندن انقلاب اسلامی ایران و شــهـیـد؛ همیشه زندۀ جاویدی است که با نثار خون پاک و مطهر خویش شجرۀ طیبۀ اسلام ناب محمدی «ص» را آبیاری می‌کند.
به درستی که شهدا، شمع محفل بشریتند، همانانی که به فرموده حضرت امام خمینی «ره» در قهقهه مستانه شان و در شادی وصولشان "عند ربهم یرزقون" اند و از نفوس مطمئنه‌ای هستند که مورد خطاب "فادخلی فی عبادی و ادخلی جنتی" پروردگار و نائل به درجۀ لقاء‌الله و همیشه در خلدجنان و جنات عدن و رضوان الهی "رضی الله عنهم و رضوا عنه" روزی خور خوان کرم رحمان و رحیم هستند.
اینک در شرایطی که تمام دشمنی‌ها، خباثت‌ها و ددمنشی"نظام سلطه و استکبار جهانی" به سرکردگی آمریکای جنایتکار و مصداق اتم استکبار علیه اسلام و انقلاب اسلامی به اوج خود رسیده دیگربار، این شهدا به عنوان حامی اصلی و ضامن بقاء انقلاب اسلامی از گرد راه فرا می‌رسند و با اینکه دورتادور ایران اسلامی را بغض و غضب و آتش حقد و کینۀ دشمنان اسلام فراگرفته اما انقلاب اسلامی و ایران عزیز در ثبات آرامش و امنیت مثال زدنی که مرهون خون پاک آنان‌هاست بار دیگر آمادۀ استقبال و بدرقۀ کاروانی از جنس نور و شهادت می‌شود.
مراسم وداع با شهدا روز جمعه هفتم تیر، بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد امام حسین (ع) و مراسم تشییع پیکر پاک شهدا نیز 8 تیر از ساعت 8 صبح از مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) واقع درسجاد شهر، خیابان شهید ماژانی با حضور پر شور مردم شهید پرور برگزار می‌شود.
اینک در آستانۀ سالروز شهادت جانسوز حضرت امام جعفر صادق (ع) ضمن تسلیت این ایام، با صدور اطلاعیۀ دعوت و فراخوان عمومی از عموم مردم شهیدپرور و قدرشناس دعوت می‌شود تا با حضور معنوی، گسترده، پرشور و آگاهانه خود در مراسم وداع و تشییع باشکوه پیکرهای پاک و مطهر 3 شهید گمنام دفاع مقدس، ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن شهیدان والامقام، از مقام شامخ و رفیع شهدا تجلیل و با آنان تجدید میثاق کنند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7