مهر/ محمدرضا مهاجری در مراسم معارفه خود به عنوان سرمربی جدید تیم نساجی که با حضور مالک، بازیکنان وهواداران این تیم برگزار شد، اظهار داشت: سه بازیکن فصل گذشته تیم نساجی ازاین تیم جدا شدند و از ۶ بازیکنی که از فصل گذشته قرارداد دارند، در روزهای آینده قراردشان ثبت خواهد شد.
مهاجری افزود: برای تقویت ونیز جایگزین بازیکنانی که از تیم نساجی جدا شدند، نیاز به ۷ بازیکن جدید داردیم و سعی خواهیم کرد که از بازیکنان مستعد و بومی این استان جذب شوند.
وی تاکید کرد، اولویت ما جذب بازیکنان داخلی بویژه بومی است، نساجی حداقل به ۳ بازیکن تاثیرگذار نیاز دارد تا تبدیل به تیم با کیفیتی در حد شان ونام این تیم در لیگ برتر شود.
وی با بیان اینکه یکی از خواسته من برگزاری تمرینات در شهر قائمشهر و جلوگیری از خستگی های طاقت فرسای رفت وآمدها است، اضافه کرد، البته لازمه این درخواست، فراهم بودن سخت افزار است که متاسفانه شرایط آن اکنون در این شهر فراهم نیست.
شروع تمرینات تیم نساجی در تهران
سرمربی نساجی همچنین در خصوص تمرینات این تیم نیز گفت، تمرینات آماده سازی تیم نساجی در دونوبت صبح و بعد از ظهر از سه شنبه در تهران برگزار می شود.
مهاجری در خصوص جدایی فرشاد فرجی بازیکنا خط میانی تیم نساجی نیز گفت، البته در روزهای گذشته صبحت هایی را با فرشاد فرجی داشتم که به پدیده نرود و این فصل را نیز با نساجی ادامه دهد ودر پی ثبت قرارداد او هستیم.
وی نساجی را یکی از سه تیم پرهوادار و پرشوردرفوتبال ایران دانست و گفت، حمایت وتشویق هواداران نساجی مثال زدنیست و به تیم انگیزه میدهد، امیدوارم بتوانیم با بازیهای خوب انتظارات آنهارابرآورده کنیم.
تیم نساجی در نخستین فصل حضور خود در لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور پس از ۲۴ سال دوری از این رقابتها با کسب ۳۶ امتیاز و قرار گرفتن در رده دهم جدول رده بندی مسابقات به پایان رساند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9