تسنیم/مراسم وداع و تشییع پیکرهای مطهر ۱۵۰ شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس با حضور گسترده و معنادار مردم از مقابل دانشگاه تهران آغاز و به سمت پل حافظ در حال برگزاری است.
در آستانه سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع)، مراسم تشییع پیکر‌های مطهر150 شهید تازه‌تفحص‌شده دوران دفاع مقدس در پایتخت تشییع می‌شوند. این مراسم تشییع که ساعتی پیش با حضور باشکوه مردم شهیدپرور تهران آغاز شده است، به سمت پل حافظ در حال برگزاری است. مراسم از مقابل دانشگاه تهران آغاز شده و لحظه به لحظه بر انبوه جمعیت مشایعت کننده شهدای دفاع مقدس افزوده می‌شود.
مراسم با ذکر مصیبت اهل بیت عصمت و طهارت(ع) توسط مداحان اهل بیت(ع) همراه است. طنین شعار مرگ بر آمریکا در مراسم تشییع پیکر مطهر 150 شهید در کنار سایر شعارهای انقلابی قابل توجه است. گرمای هوای تابستانی از شکوه بی نظیر این تشییع کم نکرده است و مردم با شوق وصف ناپذیری پیکرهای شهدا را همراهی می‌کنند.
پیکر مطهر 150 شهید دوران دفاع مقدس طی هفته آینده در استان‌های قم، مرکزی، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، ایلام، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، هرمزگان، بوشهر، اردبیل، تهران، گیلان، خوزستان و قزوین برگزار تشییع و خاکسپاری خواهند شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651