ایرنا/ سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: پیک موتوری که برای تسویه حساب شرکتش با بیمارستان اقدام به تیراندازی با سلاح شکاری کرده بود دستگیر شد.
سرهنگ علی آقا کارخانه گفت: روز گذشته با شنیده شدن صدای تیر جلو یکی از بیمارستان های مرکز پایتخت، ماموران گشت کلانتری ۱۴۸ انقلاب اسلامی سریعاً در محل حاضر شدند.
وی افزود: فردی ۴۸ ساله با یک قبضه سلاح شکاری اقدام به شلیک ۲ تیر هوایی کرده بود که در پی آن در ساختمان مجاور که یک شرکت ساختمانی بوده دستگیر شد.
این مقام انتظامی ادامه داد: در تحقیقات متهم اظهار کرد به عنوان یک پیک موتوری در آن شرکت ساختمانی چند سالی است فعالیت و مدیر این شرکت با بیمارستان اختلافات مالی دارد که او را برای پیگیری مدتی است به بیمارستان مأمور کرده است که وقتی جواب قانع کننده‌ای از هیأت مدیره بیمارستان دریافت نکرده و از طرفی تحت فشار مدیر خود بوده با سلاح شکاری که از پدرش به ارث برده بوده و مجوز هم دارد به جلوی بیمارستان رفته و زمانی که مدیر مرکز درمانی با وی صحبت کرد و نتیجه‌ای حاصل نشد، اقدام به شلیک تیرهوایی کرد.
کارخانه در خاتمه بیان داشت: از محلی که متهم در آن مخفی شده بود، تعدادی فشنگ جنگی نیز کشف شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651