ایرنا/ سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران از اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا در شهرستان های ری، ورامین، قرچک و پیشوا خبر داد.
احمد جعفری نسب اظهار داشت: این طرح از امروز (نهم تیرماه) به مدت یک هفته با همکاری ادارات تعزیرات حکومتی، صنعت، معدن و تجارت، پلیس آگاهی، اتاق اصناف و شبکه بهداشت شهرستان به صورت گشت مشترک اجرا می شود.
وی تصریح کرد: سه اکیپ ۱۸ نفره تمامی مراکز و انبارهای منطقه را به صورت شبانه روزی پایش و هر مورد مشکوک را شناسایی و برخورد می کنند.
سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران افزود: در این طرح هر گونه کالای ظن به قاچاق شامل لوازم خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی ضبط و ضمن تشکیل گزارش بازرسی جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال می شود.
وی ادامه داد: انبارهای زیادی در جنوب پایتخت و شهرستان های شرق استان تهران واقع شده اند که این اماکن مکان امنی برای قاچاقچیان کالا و ارز است که با دقت پایش می شود.
سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران با اشاره به دادن تذکر جدی به قاچاقچیان کالا از قاطعیت برخورد این اداره با افراد متخلف خبر داد و گفت: با واحدهای صنفی که اقدام به نگهداری و احتکار کالای قاچاق کنند، برخورد قانونی می‌شود.
شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با برخورداری از ۵۶ اتحادیه توزیعی، تولیدی و خدماتی و جمعیتی حدود یک میلیون نفر دارای چهار شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651