فارس/در روزهای گذشته خبری درباره تعرض اداره راه و شهرسازی اهواز به پیاده رو در کوی رسالت برای احداث یک نانوایی در فضای مجازی منتشر شد که برای پیگیری موضوع با رئیس این اداره گفت‌وگو کردیم.
رضا جلالی رئیس اداره راه و شهرسازی اهواز در خصوص خبر منتشرشده در فضای مجازی با تأکید بر این‌که هیچ تعرضی به پیاده‌رو انجام نشده است، اظهار کرد: طرحی برای یکی از خیابان‌های 20 متری کوی رسالت اهواز مصوب شد که در آن حدود ۲ هزار و ۴۰۰ متر برای فضای مذهبی و بخشی در جنوب آن برای پارکینگ و قسمتی برای کاربرد تجاری خدماتی پیش‌بینی شده است.
وی افزود: در سال ۸۹ فرمانداری و شورای آرد و نان این زمین تجاری را به یکی از دارندگان امتیاز نانوایی در منطقه واگذار کردند.
جلالی با تأکید بر این‌که هیچ تعرضی به پیاده‌رو انجام نشده است، اظهار کرد: پس از ساخت این واحد تجاری فضای کافی برای احداث پیاده‌رو به عرض ۲ متر وجود دارد.
رئیس اداره راه و شهرسازی اهواز با اشاره به ساخته نشدن این مکان تا چندی پیش، عنوان کرد: در چند ماه گذشته فرد موردنظر اقدام به ساخت نانوایی کرد و پس‌ازآن اخبار نادرستی در فضای مجازی منتشر شد.
وی گفت: در روزهای گذشته با نمایندگانی از دفتر امام‌جمعه اهواز و شهرداری منطقه از محل موردنظر بازدید کردیم و پس از بررسی نقشه‌های مصوب مشخص شد که هیچ تعرضی به پیاده‌روها صورت نگرفته است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335