باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس راه مازندران از ادامه محدودیت‌های ترافیکی که از ساعت ۱۲ ظهر دیروز چهارشنبه ۱۲ تیرماه آغاز شده بود تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۵ تیرماه در جاده‌های استان خبر داد.
سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر دیروز چهارشنبه ۱۲ تیرماه اعمال شد و تا ساعت ۶ صبح روز یک شنبه ۱۵ تیرماه در جاده‌های استان به اجرا در خواهد آمد.
وی افزود: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه ۱۴ تیرماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۵ تیرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روز جمعه تا ساعت ۲ روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.
وی گفت: تردد کلیه تریلر‌ها از محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی که از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۲ تیرماه ممنوع شده بود از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز‌های امروز پنجشنبه و جمعه از جاده هراز ممنوع است.
وی افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه از محور‌های کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.
سرهنگ قدمی گفت: در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه و به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت‌های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محور‌های هراز و کرج – چالوس اعمال خواهد شد.
رئیس پلیس راه استان مازندران، در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محور‌های مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af