پایگاه خبری پلیس/فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه کامیون کشنده و کشف محموله خارجی به ارزش 10 میلیارد ریال در خرم آباد خبر داد .
سردار "حاجی محمد مهدیان نسب" گفت : ماموران پلیس آگاهی استان در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با قاچاق کالا در محور جنوبی خرم آباد یک دستگاه کامیون کشنده را با هماهنگی مقام قضائی توقیف کردند .
به گفته فرمانده انتظامی استان ماموران در بازرسی از خودرو توقیفی 4 تن و 270 کیلو گرم مغز گردو و 300 کیلوگرم گردو ، 8 هزار و 760 ثوب البسه ، 220 طاقه پارچه ، یک دستگاه ماساژور و 2 دستگاه کولرگازی خارجی قاچاق کشف و 2 نفر را دستگیر کردند .
وی با بیان این که محموله کشف شده از استان های جنوبی به مقصد پایتخت بارگیری شده بود گفت : کارشناسان ارزش محموله را 10 میلیارد ریال اعلام کردند و متهمان با تشکیل پرونده به مراجع ذی صلاح معرفی شدند .
سردار مهدیان نسب با بیان این که کالای قاچاق تأثیر مخربی بر الگوی مصرف جامعه به جای می گذارد و جامعه را به سوی تجمل گرایی سوق می دهد از شهروندان خواست ؛ در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز توسط افراد سودجو، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9