ایسنا/ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم گفت: با توجه به بودجه ای که تعریف شده است، امکان تغییر کاربری منوریل قم وجود ندارد.

محسن بهشتی در نشست خبری به مناسبت هفته دهه کرامت با اشاره به طرح های توسعه ای در قم عنوان کرد: طرح عمرانی ضلع شرقی حرم مطهر حضرت معصومه(س) به زودی با مشارکت بخش خصوصی عملیاتی می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم افزود:اجرای طرح ساماندهی اطراف حرم مطهر با پشتیبانی اراضی ۴۸ هکتاری پردیسان به ارزش هزار میلیارد تومان در دست اقدام است.

وی اظهار کرد:90 درصد از مشکلات فرودگاه قم حل شده و با توجه به پیگیری مطالبات و حقوق مردم،این پروژه در حال پیگیری است.

بهشتی در مورد وضعیت تامین آب در قم بیان کرد:سدهای کوچری و 15 خرداد در قم در وضعیت خوبی به سر می برند و بارندگی های اخیر برکات زیادی به همراه داشت.

وی عنوان کرد:۴۵ میلیون متر مکعب حقابه برای احیای محیط زیست و تقویت کشاورزی به استان قم تخصیص یافت که از محل رودخانه قمرود وارد دشت‌های پایین دست می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم اظهار کرد:تغییر کاربری برخی از محیط های دانشگاهی صحت ندارد و فقط برخی از دانشگاهها در جهت افزایش درامد طرح های اقتصادی را برای خود تعریف کرده اند.

وی در رابطه با منوریل گفت:این طرح که به ۴.۷ کیلومتر کاهش پبدا کرد و با توجه به برگزاری جلسه ای با ریاست مجلس در تهران از اعتبارات ملی این طرح ادامه می یابد ضمن اینکه با توجه به بودجه ای که تعریف شده است، امکان تغییر کاربری منوریل قم وجود ندارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99