ایرنا/ فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار عدد انواع داروهای غیرمجاز و مکمل های ورزشی قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال در یکی از باغ ها در ماهدشت کرج خبر داد.
سردار عباسعلی محمدیان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس افزود: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر قاچاق دارو و مکمل ورزشی و توزیع و فروش گسترده آن در سطح استان البرز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این استان قرارگرفت.
وی اضافه کرد: دربررسی های ویژه پلیسی مشخص شد که این داروها در باغی در منطقه ماهدشت کرج نگهداری و سپس دراستان های مختلف توزیع و به فروش می رسد.
این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد : با هماهنگی مقام قضائی از محل مورد نظر بازدید و در بازرسی از آن جا مقادیر زیادی انواع پروتئین و مکمل های ورزشی بسته بندی شده غیر مجار و قاچاق بدون مجوز قانونی کشف شد.
سردار محمدیان با بیان این که در این رابطه 5 نفر دستگیر و چند خودرو گران قیمت از آنها کشف شد گفت : بر اساس بررسی های انجام شده ارزش داروهای کشف شده ۶۰ میلیارد ریال برآوردشده است.
فرمانده انتظامی استان البرز بیان داشت : پرونده قاچاقچیان برای رسیدگی به جرایم آن ها به دادسرای عمومی و انقلاب کرج ارجاع شد .همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af