تسنیم/ محبوب حیدری صبح امروز در بازدید از پروژه مسکن مهر وحدت اردبیل اظهار داشت: در اجرای طرح مسکن مهر کشور بیش از 41 هزار واحد در قالب پروژه‌های شرکت‌های تعاونی مسکن مهر، تفاهم نامه سه جانبه، تسهیلات مهر احداث پروژه های خود مالکین در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت در استان اردبیل بوده که تاکنون بیش از 40 هزار واحد تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.
وی گفت: ما در دو شهرستان پارس‌آباد و اردبیل در تکمیل پروژه‌های مسکن مهر به مشکل برخوردیم به طوری که در شهرستان پارس‌آباد از پروژه یک هزار و 296 واحدی 824 واحد تکمیل و به بهره‌برداری رسیده و 472 واحدی با 95 درصد پیشرفت در مرحله نصب آسانسور است و در میراشرف اردبیل نیز از یک هزار و 200 واحد 672 واحد تکمیل و تحویل شده و 528 واحد در حال اجراست.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل تصریح کرد: تا آخر امسال پرونده مسکن مهر در این استان بسته خواهد شد و این در حالی است که به صورت مرتب و در طول هفته به پروژه‌های حوزه راه و مسکن به منظور اطلاع از روند اجرای پروژه‌ها بازدید می‌کنیم.
حیدری نیاز استان را در توسعه و تکمیل بزرگراه‌ها چهار هزار و 500 میلیارد تومان دانست و بیان کرد: ما با 150 میلیارد تومان اعتبار سالانه در این حوزه نمی‌توانیم خلاءها و کمبودهای گذشته را به سرعت رفع کنیم.
وی با اشاره به موفقیت‌های اداره کل راه و شهرسازی استان در یک سال اخیر افزود: رتبه نخست را در حوزه مسکن و املاک، رتبه پنج کشوری را در کیفیت ساخت و ساز به دست آوردیم و در ارزیابی دستگاه‌های اجرایی استان که از طرف استانداری انجام شده اداره کل راه و شهرسازی استان رتبه نخست را در بین ادارات به دست آورد.
مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل بیان کرد: تا پایان امسال علاوه بر تکمیل و افتتاح 40 کیلومتر بزرگراه، تکمیل مسکن مهر استان را پیگیری می‌کنیم و تلاش و جدیت بر دستیابی به اهداف تعیین‌شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253