فارس/ حجت الاسلام سید سعید رشادی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان پارس آباد اظهار کرد: شهر پارس آباد بر اساس توصیه‌ها و تاکیدهای متعدد همچنان شهردار ندارد و ما از مسؤولان ذیربط می‌خواهیم در اسرع وقت تکلیف شهرداری پارس آباد مشخص شود.
وی با اشاره به اینکه رئیس شورای اسلامی شهر پارس آباد گفته که ما شهردار را چهار ماهه انتخاب کرده‌ایم و منتظر جواب استانداری هستیم، افزود: در هر حال شهر پارس آباد شهردار ندارد و سرپرست هم اختیار تام نداشته و کارهای عمرانی شهر در شأن این شهر نیست و مردم شهر پارس آباد از نبود بیش از هفت ماهه شهردار گلایه دارند.
امام جمعه شهرستان پارس آباد در خصوص توقیف کشتی نفتکش ایرانی توسط دولت انگلیس عنوان کرد: نمونه بارز راهزنی بین‌المللی است و اقدام این حرکت دولت انگلیس را محکوم می‌کنیم.
حجت الاسلام رشادی با اشاره به اینکه با ارزش‌ترین انسان آن کسی است که در خدمت مردم باشد، اظهار داشت: خدمت به خلق بالاترین عبادات است.
وی در خصوص 14 تیرماه، روز قلم ضمن تبریک این روز، گفت: باید در جامعه از نویسندگان و اهل قلم حمایت شود چرا که در قرآن کریم هم به قلم قسم یاد شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253