ایسنا/ مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای البرز در خصوص حوادث رخ داده در رودخانه‌های استان و جان باختن ۱۴ نفر از هموطنان در این مدت گفت: بارها تذکرات ما منجر به جدل شده است و پس از تذکر و هشدار با گشت‌های ما بحث می‌کنند، بسیاری از این افراد از وضعیت رودخانه خبر ندارند و بی گدار به آب می‌زنند و این احتمال بروز حادثه را افزایش می‌دهد.
‌عباسعلی کیخایی با اشاره به غرق‌شدگی‌هایی که در رودخانه‌های استان رخ می‌دهد، گفت: تمامی کارکنان شرکت آب منطقه‌ای البرز هفته گذشته در آماده‌باش قرار داشتند و با گشت‌هایی در طالقان و جاده چالوس حضور یافتند.
کیخایی با بیان اینکه مردم باید خطرناک بودن رودخانه‌ها را جدی بگیرند، افزود: گشت‌های ما در موارد متعددی به کسانی که در جوار رودخانه‌ها اتراق کرده بودند، تذکر دادند اما متأسفانه این تذکرات جدی گرفته نمی‌شود.
وی خاطرنشان کرد: بارها تذکرات ما منجر به جدل شده است و پس از تذکر و هشدار با گشت‌ها ما بحث می‌کنند، بسیاری از این افراد از وضعیت رودخانه خبر ندارند و بی گدار به آب می‌زنند و این احتمال بروز حادثه را افزایش می‌دهد.
کیخایی تصریح کرد: ما در این مدت هشدارهای لازم را از طریق رادیو، تلویزیون، رسانه‌های محلی و خبرگزاری‌های سراسری به اطلاع مردم رسانده‌ایم، ۱۰۰ بنر هشدار هم در طول رودخانه کرج نصب کرده‌ایم اما خیلی‌ها این هشدارها را جدی نمی‌گیرند و همین باعث شده تاکنون شاهد چندین حادثه و متأسفانه فوت ۱۴ نفر از هموطنان باشیم.
وی ادامه داد: در میان این جانباختگان هم از استان البرز و هم سایر استان‌های کشور هستند، بومیان منطقه چون از وضعیت رودخانه اطلاع دارند خیلی کم به رودخانه نزدیک می‌شوند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af