فارس/ «حسین امینیان»، دانش‌آموز شاهرودی است که این روزها نامش سر زبان‌ها افتاده؛ او علی‌رغم غیبت در تمام مواد درسی با کارنامه قبولی روبه‌رو شده است.
مردم و رسانه‌های شهرستان شاهرود این روزها با تصویری از یک کارنامه تحصیلی مواجه شده‌اند که نشان می‌دهد دانش‌آموز شاهرودی بدون حضور در کلاس‌های درس و با وجود غیبت در امتحانات تمام مواد درسی در پایان ترم‌ها، نمره قبولی گرفته است.
بررسی‌های خبرنگار فارس نشان می‌دهد که این دانش‌آموز شاهرود در کلاس‌های هیچ کدام از دروس موردنظر که در آن‌ها نمره قبولی گرفته، شرکت نکرده است.
بررسی کارنامه این نوجوان شاهرودی حاکی از آن است که «حسین امینیان»، 28 غیبت در 14 ماده درسی دارد؛ اما کارنامه پایان سال تحصیلی او ناباورانه با مهر قبولی همراه می‌شود.
این دانش‌آموز شاهرودی گرچه تنها در بخش «انضباط» نمره 20 در کارنامه گرفته؛ اما پرس‌وجوی خبرنگار فارس مشخص می‌سازد گویا این نوع قبولی از رسوم مدارس در سال‌های ابتدایی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بوده است.
«حسین امینیان»، دانش‌آموز شاهرودی که در سال تحصیلی 1361-1360 در رشته علوم تجربی در سال سوم مقطع متوسطه تحصیل می‌کرده، از دبیرستان دکتر علی شریعتی شاهرود علی‌رغم غیبت در تمام مواد درسی، با کارنامه قبولی خارج شده است.
مدیر دبیرستان شریعتی شاهرود روی کارنامه این دانش‌آموز که در تصویر زیر مشاهده می‌فرمایید، نوشته است: «شهید امینیان به لقاءالله پیوست». گویا این نوجوان شاهرودی با وجود همه غیبت‌هایش، از محبوب آسمانی نمره قبولی گرفته است.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c