آخرین خبر/ اورژانس البرز تمام توان خود را برای نجات مصدومین حادثه ریزش غار یخ مراد و دو بیمار نیازمند در جاده چالوس به کار گرفت.
در پی گرم شدن هوا، ذوب شدن برفها و یخهای زمستانی کوه های البرز شدت می یابد ولی این فرایند طبیعی، ظهر امروز جمعه 14 تیرماه حادثه آفرید. در حادثه ریزش غار یخ مراد در منطقه آزاد بر جاده چالوس، دو خانم 30 و 34 ساله مصدوم شدند .
دو دستگاه آمبولانس اورژانس البرز برای نجات مصدومین به محل اعزام شده و پس از ارائه خدمات درمانی پیش بیمارستانی لازم توسط تکنسین های اعزامی، مصدومین در منطقه ولایت رود تحویل بالگرد اورژانس شدند. و بدلیل شدت مصدومیت در اثر آسیبهای وارده یکی از مصدومین ضمن عملیات احیای قلبی و تنفسی به بیمارستان تحویل شدند.
اورژانس هوایی البرز تا ظهر امروز 3 عملیات پرمخاطره را به انجام رساند.
در اولین عملیات پایگاه اورژانس هوایی البرز که در اولین ساعت کاری پایگاه رقم خورد خانم باردار 26 ساله ای به همراه نوزاد خود با علائم زایمان پرخطر به مرکز فوق تخصصی زنان و زایمان در کرج انتقال یافت .
در عملیات بعدی نوجوان14 ساله ای که در جاده چالوس در اثر سقوط از کوه دچار آسیب سر و ستون فقرات شده بود به بیمارستان البرز منتقل شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af