مهر/فرمانده انتظامی ایلام از کشف ۵۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک با همکاری پلیس ایلام و استان مرکزی خبر داد.
سردار نورعلی یاری در جمع خبرگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر وبا انجام یک سری کارهای اطلاعاتی وتبادل اطلاعاتی با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی مشخص شد شخصی با هویت معلوم قصد انتقال مواد مخدر در اوزان بالا به استان های غربی ایلام و کرمانشاه دارد.
وی افزود: این محموله که از طریق استان های جنوبی و مرکزی قصد ورود به استان ایلام و کرمانشاه را داشت توسط پلیس مبارزه با مواد مخدراستان و همکاری پلیس مرکزی در مسیر آزادراه تهران-ساوه شناسایی و متوقف شد.
فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: ماموران توانستند از یک دستگاه خودروی سمند متعلق به متهمان، مقدار ۵۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که در صندوق عقب خودرو جاساز شده بود را کشف کنند.
وی گفت: این ۲ متهم زن و شوهر بوده و در قالب مسافرت خانوادگی قصد انتقال این محموله را به استان های غربی داشتند که با هوشیاری پلیس ایلام و استان مرکزی به مقاصد شوم خود نرسیدند.
سردار یاری یادآور شد: متهمان با تشکیل پرونده جهت سیرمراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و خودروی آنان نیز توقیف شد.
گفتنی است میزان کشفیات مواد مخدرفرماندهی انتظامی استان ایلام در سال گذشته ۱۳۴ کیلوگرم و در سال ۱۳۹۸ مقدار ۱۶۱ کیلوگرم بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزایش ۲۰ درصدی برخوردار است.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a