ایرنا/ ماموران انتظامی استان البرز در ۲ عملیات جداگانه ۱۶۱ کیلو و ۱۰۰ گرم مواد مخدر را از نوع تریاک و حشیش در این استان و تهران کشف و ضبط کردند.
به گفته سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی البرز، در یکی از این عملیات ها ۱۱۴ کیلو و ۶۰۰ گرم مواد مخدر را از ۲ قاچاقچی در محور کرج - ماهدشت به دست آمد.
وی گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر توسط سه قاچاقچی در سطح استان البرز، شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.
وی افزود: در پی رصد اطلاعاتی مأموران محرز شد که اعضای این باند مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از قاچاقچیان در شرق کشور خریداری و به استان البرز انتقال داده اند.
محمدیان خاطرنشان کرد: ۲ دستگاه خودرو سمند و پژو پارس حامل متهمان در محور کرج - ماهدشت را توقف شد که در بازرسی از آنها مقدار ۱۱۴ کیلو و ۶۰۰ گرم ماده مخدر از نوع تریاک کشف شد.
وی افزود: متهمان به همراه مواد مخدر مکشوفه برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.
کشف ۴۶ کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش در عملیات مشترک پلیس البرز و تهران
سرهنگ علی عسگری رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز نیز گفت: در پی تمرکز اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز بر سوژه‌های فعال در امر تهیه و توزیع مواد مخدر مشخص شد که فردی با تشکیل یک باند خانوادگی مبادرت به خرید و فروش مواد مخدر به صورت گسترده در استان‌های البرز و تهران می‌کند.
وی افزود: با تلاش‌شبانه روزی و تعقیب و مراقبت‌های مستمر مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز، منزل این فرد در سرآسیاب ملارد استان تهران شناسایی و مشخص شد نامبرده مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را در منزلش مخفی کرده است.
عسگری بیان داشت: موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی ویژه غرب استان تهران اطلاع داده شد و تیمی از مأموران پلیس البرز و شهرستان ملارد به صورت مشترک ضمن محاصره منزل متهم در ورود به آنجا چهار نفر شامل سه مرد و یک زن را دستگیر و در بازرسی از منزل آنها مقدار ۴۶ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر حشیش که به طرز ماهرانه‌ای داخل کمد دیواری جاسازی شده بود کشف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز گفت: متهمان به همراه مواد مخدر کشف شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af