ایسنا/ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از ورود دادستانی در جهت تکریم مساجد در جاد‌ه چالوس خبر داد و گفت: در این راستا دستور تشکیل هیئت امنای مساجد واقع در جاده چالوس و رسیدگی به مشکلات این مساجد از طرف دادستانی صادر شد.
حاجی رضا شاکرمی با تشریح اقدامات انجام شده در جهت تکریم مساجد در جاد‌ه چالوس بیان کرد: با توجه به اهمیت، حفظ و نگهداری مساجد بین راهی و تاکید بر اینکه جاده چالوس دارای جایگاه ویژه‌ای بوده و محل تردد مسافران زیادی از کشور است، در همین راستا دستور تشکیل هیئت امنای مساجد واقع در جاده چالوس و رسیدگی به مشکلات این مساجد از طرف دادستانی صادر شد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در ادامه اظهار کرد: در این خصوص مقرر گردید به قید فوریت نسبت به شستشوی فرش‌های مساجد، بازسازی و تعمیر سرویس‌های بهداشتی مساجد، سرویس شوفاژخانه مساجد، تامین گازوئیل مساجد و نظارت بر خادمین مساجد اقدامات لازم صورت گیرد.
وی در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به تخریب ساخت و ساز‌های غیرمجاز بیان کرد: ۵۵ فقره تخریب مستحدثات غیرمجاز در بستر و حریم رودخانه‌ها موضوع تبصره چهار ماده دو قانون توزیع عادلانه آب صورت پذیرفت و به حالت سابق اعاده گردید.
شاکرمی در پایان گفت: مجموعا ۱۲۲ فقره چاهِ بدون پرداخت هزینه برداشت آب و چاه‌های غیرمجاز نیز در راستای مواد ۲۷، ۲۸ و ۴۵ قانون توزیع عادلانه آب مسلوب المنفعه و پلمب گردید.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af