ایرنا/با حفرکنندگان هر گونه چاه غیرمجاز در شهرستان بروجرد برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.
معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد روز یکشنبه در نشست شورای حفاظت از منابع آب درسالن جلسات فرمانداری گفت: مسئولان مرتبط با حوزه آب منابع آب باید دقت نظر و توجه بیشتری در حفاظت از این منابع داشته باشند و با مشاهده هر گونه تخلف در این زمینه بدون کمترین درنگ و ملاحظه کاری بصورت کتبی موارد خلاف را گزارش دهند و فرمانداری نیز در این زمینه با آنها همکاری می کند.
عبدالرحیم رحیمی بیان کرد: اگر هر مسئولی در جایگاهی که قرار دارد به وظیفه خود بدرستی عمل کند بسیاری از مشکلاتی که در حوزه آب وجود دارد قابل حل است.
وی افزود: یکی از دقیق ترین اموری که در این خصوص مسئولان مرتبط باید توجه داشته باشند برخورد با موارد غیر مجاز حفر چاه است که به شدت به منابع آب زیرزمینی ضربه وارد می کند.
فرماندار بروجرد اظهارداشت: با توجه به بارش های بسیار خوبی که امسال در بسیاری از نقاط کشور و از جمله در لرستان با بیشترین میزان رخ داد، اکنون نمی توان از مشکل بی آبی گفت و برای مردم باور پذیر نیست بنابراین باید تا جایی که می توانید تلاش کرد تا از برداشت های بی رویه از سفره آب های زیر زمینی ممانعت شود.
رحیمی اضافه کرد: یکی از ایرادات اصلی که به بسیاری از مسئولان و ادارات دولتی وارد است مساله رئیس محوری می باشد که حتماً باید با حضور رئیس امورات پیگیری شود در صورتیکه با احساس مسئولیت در تمام سطوح هر شخص در هر مسئولیت و جایگاهی که قرار دارد باید به وظیفه خود فراتر از کارهای معمولی عمل کند.
وی ادامه داد: مدیران ادارت شهرستان باید فارغ از هر گونه ملاحظه کاری ارتباطی بازخواستی با مدیران کل خود داشته باشند تا بتوانند بخشی از مشکلات حوزه کاری خود را مرتفع کنند.
فرماندار بروجرد گفت: مسئولان باید مسائل و مشکلات مردم را بطور جدی مطالبه و پیگیری کنند و با جدیت فعالیت و وظیفه قانونی خود را عمل کنند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9