باشگاه خبرنگاران/ سعید الرضا اسلامی مسئول حفاظت آزمون سراسری در دانشگاه دامغان ضمن بیان اینکه وقوع زمین‌لرزه در شهر دامغان و درست زمان برگزاری کنکور باعث ایجاد مشکلاتی شد، گفت: جمعی از داوطلبان کنکور دامغانی نسبت به وقفه و اضطراب به دلیل وقوع زلزله ۳.۷ ریشتری روز پنج‌شنبه گذشته ۱۳ تیر هنگام آزمون کنکور اعتراض کردند.
وی افزود: با توجه به وقوع زلزله در هنگام آزمون سراسری روز پنج‌شنبه ۱۳ تیر در دامغان مراتب ترس و اضطراب زلزله در بین شرکت‌کنندگان در آزمون به سازمان سنجش کشور مکاتبه شد.
مسئول حفاظت فیزیکی آزمون سراسری در دانشگاه دامغان در ادامه ابراز داشت: هنگام برگزاری آزمون رشته‌های ریاضی و فیزیک و علوم انسانی و در ساعت ۱۱ صبح شاهد وقوع زلزله در محل سالن‌های برگزاری آزمون بودیم که چندثانیه‌ای اختلال ایجاد و در بقیه سالن‌ها نیز دانشجویان از سر جای خود بلند نشدند.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه داوطلبان زمین‌لرزه را احساس کردند و زمان کوتاه بود در بعضی از سالن‌ها دانش آموزان به سمت درب خروجی حرکت کردند که مانع از خروج شدند و برگشتند و تمام این موارد کمتر از یک دقیقه طول کشید و بلافاصله آرامش برگشت.
اسلامی افزود: بر اساس سامانه پایش تصویری اختلالات محیطی در محل برگزاری آزمون سراسری نداشتیم و داوطلبان کار خودشان را انجام دادند و ۵۰ درصد دانش آموزان نیز هم برگه خود را هم تحویل داده بودند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c