فارس/معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام از دستگیری ضارب جوان 25 ساله ایلامی که با اسلحه‌ی شکاری اقدام به شلیک کرده بود، خبر داد.
در صبح چهارشنبه تیرماه سال جاری در یکی از خیابان‌های شهر ایلام فردی مسلح با اسلحه‌ی ساچمه زنی به جوان 25 ساله ایلامی حمله کرد و از فاصله‌ی نزدیک پای او را هدف قرار داد.
در این راستا سرهنگ فرزاد یاسمی معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام اظهار داشت: بلافاصله پس از تماس مردمی با فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر زخمی شدن یک نفر در داخل خود یک دستگاه خودروی پراید بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند.
وی افزود: با حضور مأموران مشخص شد یک نفر با اسلحه شکاری راننده یک دستگاه خودرو پراید را که در یکی از خیابان های شهر ایلام پارک شده بود و راننده در آن حضور داشت را مورد اصابت گلوله قرار داده است.
معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام خاطرنشان کرد: بلافاصله ماموران پلیس امنیت عمومی انتظامی استان با اشراف اطلاعاتی، ضارب را کمتر از ۲ ساعت دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی دادند.
سرهنگ یاسمی گفت: پلیس با تمام توان در تلاش است امنیت و احساس آن را در جامعه نهادینه کند و در این راه نیازمند همراهی مردم و رسانه‌ها هستند و می طلبد که اصحاب مطبوعات قبل از انتشار خبرهای حوزه امنیتی و انتظامی، صحت و سقم آن را از پلیس جویا شوند تا اینگونه مردم با دیدن کلیپ های خشن آزرده خاطر نشوند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a