ایرنا/ قاضی تعزیرات حکومتی دلیجان روز دوشنبه در گفت وگویی توضیح داد: علاوه بر جزای نقدی، اموال قاچاق کشف شده به نفع دولت مصادره شد و چند دستگاه خودروی سبک و نیمه سنگین متخلفان نیز به عنوان وسایل حمل کالای قاچاق ضبط شده است.
«سجاد سعیدی» اظهار داشت: ۱۵۰ فقره پرونده بهار امسال در تعزیرات حکومتی دلیجان تشکیل شد.
وی بیان کرد: ۱۰۰ فقره از این پرونده ها در بخش کالا و خدمات، ۲۲ فقره در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و بقیه در حوزه تخلفات بهداشتی تشکیل و رسیدگی شد.
قاضی تعزیرات حکومتی دلیجان افزود: متخلفان به پرداخت جزای نقدی ۱۸ میلیارد ریال در حق دولت محکوم شدند که عمده محکومیت در حوزه قاچاق کالا و ارز بوده است.
سعیدی گفت: این شهرستان به دلیل ماهیت جغرافیایی و اهمیت راه های در ضبط و مصادره وسیله حمل کالای قاچاق جایگاه نخست استان مرکزی را به خود اختصاص داده به طوری که بیشترین وسیله نقلیه حمل کالای قاچاق از ابتدای اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا در تعزیرات حکومتی دلیجان ضبط و مصادره شده است.
وی افزود: اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز از سال ۹۲ شروع شده و تاکنون ۳۳ وسیله نقلیه سبک، سنگین و نیمه سنگین در این شهرستان ضبط و مصادره شده است.
شهرستان دلیجان از توابع استان مرکزی با ۵۰ هزار نفر جمعیت در مسیر راه اصلی استان های جنوبی و شرقی با استان های شمالی و مرکز واقع شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f