پایگاه خبری پلیس/در سانحه رانندگی که در برخورد 2 دستگاه خودروی پراید و پژو 206 در محور ملایر – قالیباف رخ داد، 3 نفر کشته و 2 نفر مجروح شدند.
سرهنگ "ایرج کهریزی" رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی در این باره گفت: در حدود ساعت 17:32 دقیقه روز گذشته گزارشی از وقوع یک سانحه رانندگی در محور ملایر به قالیباف به مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام شد و بلافاصله تیم های امدادی و انتظامی به صحنه تصادف اعزام شدند.
وی افزود: در این سانحه رانندگی که در برخورد یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه پژو 206 رخ داد، راننده و 2 سرنشین خودروی پراید در دم جان باختند و یک سرنشین دیگر این خودرو و راننده پژو 206 مجروح شدند.
این مقام مسئول اضافه کرد: در بررسی کارشناس پلیس راه از صحنه تصادف، علت این سانحه رانندگی انحراف به چپ خودروی پژو 206 نسبت به خودروی پراید اعلام شد.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به افزایش ترددها در جاده های استان خاطر نشان کرد: توجه به علائم رانندگی،‌ توجه مستمر به جلو، عدم استفاده از تلفن همراه، خودداری از رانندگی هنگام خستگی و خواب آلودگی و پرهیز از عجله و شتاب زدگی از ضروریات یک رانندگی ایمن است که باید به عنوان یک اصل مهم مورد توجه رانندگان خودروها باشد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e