ایرنا/رئیس حج و زیارت ایلام گفت: ۸۵ زائر ایلامی در قالب یک کاروان، ۳۰ تیرماه سال جاری برای انجام مناسک حج تمتع به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.
سید حمید مصطفایی اظهار داشت: براساس برنامه ریزی و زمانبندی های انجام شده، تنها کاروان زائران حج تمتع این استان ۳۰ تیرماه از طریق فرودگاه کرمانشاه، ایران را به مقصد عربستان ترک خواهند کرد.
وی با بیان اینکه برنامه ریزی های لازم داخلی و خارجی درباره اعزام زائران انجام شده است، ادامه داد: دراین باره با مسئولان فرودگاه کرمانشاه برای اعزام زائران هماهنگی‌ها ی لازم انجام شده و در این زمینه مشکلی نیست.
وی از برگزاری نشست‌های توجیهی حجاج قبل از اعزام خبر داد و افزود: این دوره‌ها شامل آموزش احکام و مناسک حج، امور اجرایی و آشنایی با سرزمین وحی و همچنین امور بهداشت فردی هستند.
مصطفایی یادآور شد: هم استانی‌های ایلامی جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۳۳۳۳۱۰۱۰( مدیریت حج و زیارت استان) تماس بگیرند.
سال گذشته ۱۶۰ زائر ایلامی در قالب یک کاروان برای انجام مناسک حج تمتع به سرزمین وحی اعزام شد.
بر اساس برنامه زمانبندی شده اعزام زائران ایرانی در قالب مدینه اول از ۱۷ تیرماه تا ۹ مرداد ماه جاری انجام خواهد شد و زائران مدینه دوم از ۲۴ تیرماه تا ۱۴ مرداد عازم جده می‌شوند.
بر همین اساس حجاج ایرانی از ۲۶ مردادماه تا ۱۷ شهریور به کشور باز خواهند گشت.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a