مهر/فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۱۰۸ کیلوگرم تریاک در ۲ عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان در استان البرز و شهرستان ملایر خبر داد.
سردار بخشعلی کامرانی صالح اظهار داشت: با تلاش های اطلاعاتی چند ماهه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان بر روی یک باند قاچاق و توزیع مواد مخدر مشخص شد این باند با شیوه و شگرد های پیچیده اقدام به انتقال مواد مخدر از استان های جنوبی به استان های مرکزی کشور می کند.
وی افزود: با توجه به اشراف اطلاعاتی ایجاد شده مشخص شد باند مذکور اقدام به تهیه یک محموله سنگین مواد مخدر کرده که به منظور جلوگیری از خرد شدن مواد در یک تعامل اطلاعاتی و عملیات هدفمند و هوشمندانه با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز، خودرو سواری آنها در ورودی مهر شهر کرج شناسایی و متوقف شد.
سردار کامرانی صالح بیان کرد: طی بازرسی های صورت گرفته از این خودرو، ۱۰۰ کیلو گرم تریاک کشف، ۴ متهم دستگیر و ۲خودرو سواری توقیف شد.
فرمانده انتظامی استان همدان افزود: در عملیات دوم و در پی تلاش های اطلاعاتی، باند قاچاقچیان مواد مخدر که اقدام به انتقال مواد مخدر به شهرستان ملایر می کردند شناسایی شد.
وی تصریح کرد: با اشراف اطلاعاتی ایجاد شده، کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان ملایر در یک اقدام عملیاتی خودروی سواری آنها در ورودی شهرستان ملایر شناسایی و در بازرسی از آن، ۸ کیلو گرم تریاک با لفافه کشف و یک متهم در این خصوص دستگیر شد.
فرمانده انتظامی استان همدان بیان داشت: اشراف و تعامل اطلاعاتی، عملیاتی دو رویکرد موثر در سطح ناجا است که ظرفیت های گسترده ای را برای مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر ایجاد می کند و فرماندهی انتظامی استان همدان از این ظرفیت نهایت بهره را می برد.
سردار کامرانی صالح همچنین از کشف ۸۵ هزار لیتر سوخت قاچاق و توقیف ۳ دستگاه کامیون توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان نهاوند خبر داد.
وی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر عبور خودروهای حامل سوخت قاچاق از محورهای مواصلاتی شهرستان نهاوند، ماموران انتظامی این شهرستان با تشدید اقدامات کنترلی از ۳ دستگاه کامیون، ۶۰ هزار لیتر نفت سفید و ۲۵ هزار لیتر گازوئیل قاچاق سوخت قاچاق و فاقد مجوز را کشف کردند.
وی افزود: ۳ متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e