فارس/فرمانده انتظامی شهرستان همدان از کشف یک موتورسیکلت سرقتی که از تهران به سرقت رفته بود و یک خرده‌فروش مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
جمشید باقری امروز با اشاره به دستگیری یک سارق و یک خرده‌فروش مواد مخدر اظهار کرد: مأموران گشت کلانتری 16 مدنی حین گشت‌زنی به راکب یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا 125 سی‌سی با پلاک مخدوش، مشکوک و به بررسی موضوع پرداختند.
وی با بیان اینکه راکب موتورسیکلت با مشاهده مأموران پا به فرار گذاشت گفت: با استفاده از شگردهای پلیسی این فرد بازداشت و با استعلام از سامانه پلیس، مشخص شد موتورسیکلت مسروقه بوده و دارای سابقه سرقت از تهران است.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان بیان کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری و در بازجویی‌ها به جرم خود با همدستی فردی دیگری اعتراف کرد.
وی با بیان اینکه پرونده قضایی در این خصوص تشکیل شد، افزود: پرونده برای بررسی تخصصی‌تر جرایم و دستگیری همدست سارق به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان منتقل شد.
باقری تصریح کرد: در مأموریت دیگری و در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در زمینه خرید و فروش هروئین در یکی از مناطق شهر همدان، این فرد شناسایی و دستگیری در دستور کار مأموران دایره مبارزه با مواد مخدر کلانتری 18 جورقان قرار گرفت.
وی ادامه داد: با بکارگیری شگردهای پلیسی و انجام اقدامات اطلاعاتی متهم شناسایی و در مخفیگاهش دستگیر شد و در بازرسی از منزل این فرد، 52 گرم هروئین کشف و نامبرده با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان در توصیه به شهروندان خاطرنشان کرد: شهروندان با مجهز کردن وسایل نقلیه خود به تجهیزات ضد سرقت از دستبرد سارقان به اموال خود جلوگیری کنند و هرگونه فعالیت مشکوک به خرید و فروش مواد مخدر را با شماره 110 به پلیس اطلاع دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e