برنا/با حکم رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، ناصر ذاکری به سمت سرپرست مدیریت طرح و برنامه سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد.
در حکمی که از سوی حمیدرضا مومنی، در پایان سیزدهمین شورای اداری سازمان منطقه آزاد قشم در سال 1398 اعطا شد، ناصر ذاکری به عنوان سرپرست مدیریت طرح و برنامه سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد.
در بخش پایانی این حکم نیز آمده است:
"امید است با اتکال به الطاف الهی و همکاری و مساعدت سایر همکاران با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل ها در راه خدمت به مردم فهیم و شایسته منطقه و اهداف مقدس انقلاب اسلامی موفق و موید باشید."
ذاکری با مدرک کارشناسی ارشد در رشته برنامه‌ریزی و توسعه، دارای سوابق مدیریتی و معاونتی با عناوین؛ مدیر‌کل آموزش و پژوهش سازمان برنامه و بودجه در سال های 1369 تا 1371، مدیر مطالعات اقتصادی و برنامه‌ریزی شرکت عمران و توسعه شاهد در سال های 1385 تا 1396، معاون اداری و مالی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، معاون بازرگانی شرکت روغن نباتی پارس، دبیر شورای مشاوران ریاست سازمان برنامه و بودجه و عضو هیأت‌مدیره صندوق تعاون کشور می باشد.
وی به عنوان مدرس دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران در رشته های اقتصادسابقه چندین سال فعالیت دارد. تألیف چندین عنوان کتاب برای تدریس در رشته اقتصاد دبیرستان (گروه علوم انسانی)، تألیف کتاب برای آینده ( آموزش بورس اوراق بهادار)، تألیف نزدیک به 750 عنوان یادداشت در موضوعات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و ترجمه کتاب اقتصاد کلان (رابرت کراچ) نیز بخش دیگری از سوابق این مدیر توانمند می باشد.
در جشنواره تأمین اجتماعی و رسانه سال 1395، یادداشتی با نام "تأمین اجتماعی؛ حیاط خلوت از ما بهتران یا خانه کارگران" به قلم این استاد و پژوهشگر عرصه اقتصاد کشور(به چاپ رسیده در روزنامه جهان اقتصاد در تاریخ دوم شهریور 1394)، به ‌عنوان یادداشت برتر سال، انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.
روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم نیز این انتصاب شایسته را به آقای ذاکری شادباش می گوید.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121