فارس/کارشناس اداره کل استاندارد خوزستان از توقیف تجهیزات و وسایل تفریحی شهربازی بهبهان خبر داد.
اسماعیل عزیزی‌ها اظهار داشت: در راستای وظایف حاکمیتی و نظارتی و به منظور حفظ و صیانت از حقوق شهروندان با هدف پیشگیری از بروز سوانح و حوادث احتمالی، از ادامه فعالیت شهربازی قائم بهبهان جلوگیری به عمل آمد.
کارشناس اداره نظارت بر اجرای استاندارد گفت: تجهیزات و وسایل تفریحی شهربازی قائم بهبهان به علت منطبق نبودن با استانداردهای مربوطه با حضور بازرسان این اداره کل، عوامل انتظامی و با حکم دستگاه قضایی پلمب شد.
وی از جمله این وسایل توقیف شده را چرخ و فلک، کشتی صبا، تاب زنجیری، هلیکوپتر کودک، دراگون، استخر توپ، سرسره بادی و ماشین شارژی نام برد.
همچنین مسئول استاندارد سازی مراکز تفریحی استان گفت : بازرسان این اداره کل که پیشرو در استانداردسازی شهرهای بازی در کشور هستند، پیش از این نیز اقدام به بررسی تجهیزات موجود در شهربازی قائم بهبهان کرده و اخطارهای لازم و مهلت کافی برای رفع نقص دستگاه‌های غیر استاندارد را به شهرداری و بهره‌برداران داده بودند.
امید بن‌عباس تصریح کرد: با انجام بازرسی مجدد، مشخص شد نواقص در مهلت تعیین شده برطرف نشده از این رو به منظور حفظ جان و امنیت استفاده کنندگان از وسایل شهر بازی، پیگیری برای پلمب این دستگاه‌ها انجام شد.
وی اظهار داشت: از این پس هیچ قصوری در رفع نواقص تجهیزات شهربازی پذیرفته نیست و به طور حتم از ادامه فعالیت شهرهای بازی که دارای نواقص باشند جلوگیری شده و برخوردهای قانونی لازم در این خصوص صورت می‌گیرد.
پیش از این نیز، تعدادی از وسایل بازی شهربازی مسجدسلیمان به دلیل مغایرت با استاندارد پلمب شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335