جماران/فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری ۲ سارق حرفه ای اماکن خصوصی و دولتی با ارتکاب به ۱۱ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
محسن دالوند گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن دولتی و خصوصی در برخی مناطق شهر اهواز، بررسی موضوع و دستگیری سارقین در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران کلانتری ۲۲ اهواز موفق شدند با انجام گشت زنی‌های نامحسوس و هدفمند ۲ سارق را در حالی که پس از باز کردن کولر و فن بیرونی مربوط به ایستگاه اتوبوس خط واحد یکی از بلوارهای اصلی شهر، قصد منتقل کردن آنرا به داخل خودرو خود داشتند، شناسایی کنند.
سرهنگ دالوند ادامه داد: سارقان به محض دیدن پلیس و با بی توجهی به فرمان ایست ماموران، اقدام به متواری شدن از صحنه می کنند که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز و بعد از هماهنگی با مرجع قضایی و با رعایت قانون بکارگیری سلاح مامورین به سمت سارقین تیراندازی و هر ۲ سارق را متوقف و دستگیر می کنند.
وی خاطرنشان کرد: این دو سارق ضمن اعتراف به جرم خود به بیش از ۱۱ فقره سرقت اماکن دولتی و خصوصی در نقاط مختلف شهر اهواز اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی اهواز در پایان ضمن اشاره به تحویل متهمان به مرجع قضایی، از شهروندان درخواست کرد تا موارد مشکوک را از طریق فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335