ایرنا/ سرهنگ علی کریمی روز چهارشنبه به خبرنگاران ابراز داشت: فردی جوان اهل تهران، نیمه‌شب با حضور در شاهرود به عنوان مسافر سوار یک دستگاه خودرو پراید شده بود که در میانه راه با تهدید راننده و شلیک یک تیر با یک قبضه سلاح شکاری لوله کوتاه، راننده خودرو را از ناحیه کتف مجروح کرده و با خودروی وی از محل متواری شد.
وی، از تشکیل تیم ویژه شناسایی و دستگیری کارآگاهان پلیس آگاهی شاهرود خبر داد و افزود: با توجه به ناشناس بودن سارق، اقدام‌های تخصصی پلیسی در راستای شناسایی این فرد آغاز شد که منجر به کسب اطلاعات توسط کارآگاهان پلیس و شناسایی این سارق مسلح شد.
وی گفت: اطلاعات به دست آمده سرنخ‌هایی از فردی سابقه‌دار و غیربومی که در شاهرود دوستانی داشت و گاهی به این شهر تردد می کرد را نشان داد که با تکمیل مراحل شناسایی، در نهایت، مخفیگاه متهم در یک خانه مجردی در شهرستان دامغان شناسایی شد.
وی ادامه داد: تیم ویژه دستگیری پلیس آگاهی شاهرود، محل اختفای متهم در شهرستان دامغان را شناسایی و با همکاری ماموران آگاهی دامغان در اقدامی ضربتی سارق مسلح را همراه چند جوان دیگر قبل از هرگونه اقدامی دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود با اشاره به کشف یک قبضه سلاح مورد استفاده در سرقت و یک قبضه شمشیر دست‌ساز از مخفیگاه متهم، گفت: با انتقال متهم و اعتراف وی در بازجویی‌ها، نامبرده با دستور قضایی روانه زندان شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c