ایرنا/معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: در سه ماهه اول سال جاری، یک هزار و ۲۱۹ تخلف توسط بازرسان سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ایلام با همکاری سایر نهاد های اجرایی کشف شد.
عزت الله عبد خانی روز چهارشنبه اظهار داشت: ارزش ریالی این تخلفات بیش از ۱۲۰ میلیون ریال بوده و در این بازه زمانی در مجموع ۸۰۴ فقره گزارش ستاد خبری کل استان از طریق تلفن ۱۲۴ ستاد خبری استان‌ها دریافت شده است.
وی افزود: همچنین در این مدت یک هزار و ۱۶۰ پرونده تشکیل و ۱۸ هزار و ۲۰۰ بازرسی در سطح استان انجام شده است.
عبدخانی همچنین عملکرد تلفن ۱۲۴ ستاد سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌ها را رضایت بخش عنوان کرد و افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲۱۵ گشت مشترک برگزار و به شکایت مردم در زمینه‌های مختلف رسیدگی و پس از بررسی با متخلفان برخورد شده است.
وی تصریح کرد: در راستای نظم دهی و انسجام بیشتر به فرایند تنظیم بازار، اصلاح نظام توزیع و نظارت بر واحدهای توزیعی، تولیدی و خدماتی، بازرسی‌های مستمر توسط اکیپ‌های بازرسی و نظارت صورت گرفته است.
معاون بازرسی و نظارت سازملان صنعت، معدن و تجارت استان تاکید کرد: چنانچه شکایت مردم قابل پیگیری و در قالب قوانین حمایت از حقوق حکومتی تعریف شده باشد، اقدام قانونی اعمال و با متخلفان و تضییع کنندگان حقوق مردم برخورد خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a