تسنیم/ مرحوم حکیم علی تیموری جانباز گرانقدر 50 درصد بعد از گذران دوران سخت و بیماری دارفانی را وداع گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.
این جانباز معزز در سال 49 چشم بر جهان گشود و در زمان هشت سال جنگ تحمیلی در عملیات‌های مختلف شرکت کردن و در سال 65 بر اثر بمباران هوایی شهر دزفول و در سال 69 در منطقه عملیاتی غرب کشور حین دفاع از تمامیت ارضی میهن اسلام و دفع اشرار و متجاوزین در اثر انفجار مین با قطع شدن پای چپ به افتخار جانبازی نائل شد.
این جانباز گرانقدر سرانجام به دلیل عوارض‌هایی که از جنگ بر جای مانده بود درگذشت و مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهرش با حضور مسئولان، دستگاه‌های اجرایی و مردم استان و شهرستان گرمی به آرامگاه ابدی سپرده شد.
حاضران در این مراسم یاد و خاطره شهدای والامقام و رزمندگان اسلام را گرامی داشتند و با نوای مداحان به سوگ و ماتم نشستند و با خانواده‌های داغدار ابراز همدردی کردند.
مجلس ترحیم نیز امروز در مسجد امام حسین(ع) گرمی منعقد می‌شود که از عموم همشهریان برای حضور در این مراسم دعوت به عمل می‌آید.
این ضایعه دردناک را به خانواده‌های داغدار و جامعه شهید و ایثارگری تسلیت عرض کرده و برای بازماندگان از خداوند منان صبر جزیل خواهان است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253