فارس/فرمانده انتظامی شهرستان رزن از افزایش 120 درصدی کشف انواع سرقت طی سه ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در این شهرستان خبر داد.
علی زنگنه امروز از افزایش کشف سرقت در شهرستان رزن خبر داد و اظهار کرد: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با سارقان، در 3 ماه اول سال جاری مأموران انتظامی شهرستان رزن موفق به جلوگیری از وقوع انواع سرقت‌ها و افزایش 120 درصدی کشف انواع سرقت نسبت به مدت مشابه سال گذشته شدند.
وی در ادامه گفت: در راستای کنترل جرایم به ویژه سرقت در سطح شهرستان با افزایش گشت‌های خودرویی، تقویت گشت‌های نامحسوس، تشویق کارکنان سخت‌کوش و افزایش گشت پیاده، سارقان و افراد مجهو‌ل‌الهویه شناسایی و دستگیر شدند که تأثیر بسزایی در کاهش وقوع سرقت در این مدت داشت.
فرمانده انتظامی شهرستان رزن بیان کرد: در حوزه راهور نیز با تلاش کارکنان و همکاری مردم شاهد کاهش 21 درصدی تصادفات جرحی در سطح شهرستان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته هستیم.
وی با اشاره به برخورد قاطع با خرده‌فروشان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر، افزود: در این حوزه نیز افزایش 73 درصدی کشف انواع مواد مخدر در این مدت، گزارش شد.
زنگنه در پایان خاطر نشان کرد: مردم بدانند مأموران انتظامی شهرستان قاطعانه با هر گونه قانون شکنی برخورد خواهند کرد و این امر مستلزم تقویت تعاملات درون و برون‌سازمانی پلیس با مردم و دیگر ادارات تاثیرگذار در تأمین نظم و امنیت است.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e