فارس/رئیس شورای اسلامی شهرستان ملایر با بیان اینکه از فساد مالی آتش‌نشانی نمی‌‌توان به عنوان اختلاس نام برد گفت: در واقع این امر یک سوء استفاده مالی بوده و از سیستم‌های نظارتی قابل پیگیری است.
اکبر هاشمی با اشاره به کشف باند فساد مالی در سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ملایر اظهار کرد: مساله فساد مالی در سازمان آتش‌نشانی حدود سه سال پیش اتفاق افتاده که امروز اتهامات ثابت شده و متهمان نیز آن را قبول کرده‌‌اند.
وی با بیان اینکه از این فساد مالی نمی‌‌توان به عنوان اختلاس نام برد گفت: در واقع این امر یک سوء استفاده مالی بوده و از سیستم‌های نظارتی قابل پیگیری است.
عضو شورای اسلامی شهر ملایر افزود: در بحث مالی از حقوق‌هایی که در سیستم مالی وجود داشته به صورت اشتباه یا عمدی به نفع شخصی برداشت شده که تاکنون حدود 200 میلیون تومان آن به حساب شهرداری بازگشته است.
وی با بیان اینکه برای اثبات و شفاف‌سازی باید همه اسناد بررسی شود و نتیجه به اطلاع عموم برسد تصریح کرد: مشکلات مدیریتی که وجود داشته در این امر دخیل بوده است.
هاشمی با بیان اینکه در این زمینه قبلا تذکرات لازم به شهرداری داده شده است گفت: به تذکرات توجهی نشده و همین امر باعث شد مشکل به این جا ختم شود، در هر حال باید مشکل را قبول کرده و نمی‌توانیم آن را پنهان کنیم.
وی با بیان اینکه در این زمینه باید از مردم عذرخواهی کرد گفت: نتایج لجبازی‌ها و توجه نکردن به تذکرات باعث چنین مشکلاتی می‌شود، این لجبازی‌ها باعث به هم ریختن فضای امن جامعه می‌شود در صورتی که این اقدامات مناسب فضای جامعه نیست.
رئیس شورای اسلامی شهرستان ملایر با بیان اینکه متهمان به صورت موقت روانه زندان شده‌‌اند خاطرنشان کرد: اسناد در حال بررسی است و به زودی نتیجه پرونده اطلاع‌رسانی می‌شود.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e