ایرنا/مدیران اجرایی با تعامل نمایندگان همدان در خانه ملت، میثاق محوری خود را دستیابی به توسعه، رشد و بالندگی این استان قرار داده اند؛ رویکردی که یکی از نتایج آن دایر شدن پرواز حجاج سرزمین وحی از دیار هگمتانه شد.
استاندار همدان در دیدار مدیران و عوامل اجرایی کاروان حج ۹۸ با وی گفت: مرتفع ترین برج مراقبت کشور به تازگی در همدان بهره برداری شده و فرودگاه این شهر آمادگی لازم برای نشست و برخاست انواع هواپیماهای پهن پیکر را دارد و باید از این ظرفیت بیش از پیش بهره برد.
سید سعید شاهرخی کار فعالان در دفاتر حج و زیارت را بسیار حساس و پر زحمت دانست و افزود: اعتقاد به ارزش‌های معنوی موجب دلگرمی و فعالیت مستمر این قشر می شود.
استاندار همدان اظهار داشت: تمامی خدماتی که خادمان مردم در هر عرصه ای ارائه می دهند با ارزش است، چراکه یکی از پر ارزش ترین کارها خدمت به خلق است.
شاهرخی یادآوری کرد: پس از شنیدن خبر رد کردن پذیرش حجاج از فرودگاه همدان بسیار ناراحت شده و با ارائه استدلال‌های قوی و متقن دوباره برقراری این پرواز به فرودگاه همدان محول شد.
وی ادامه داد: حتی سعی شد که بتوانیم علاوه بر زائران کردستانی زائران لرستانی را نیز از فرودگاه همدان به خانه خدا اعزام کنیم که نتیجه بخش نبود.
استاندار همدان از مسئولان خواست همانند اربعین حسینی ایستگاه صلواتی در مجاورت فرودگاه همدان برای بدرقه و استقبال از زائران و همراهان آنها دایر شود.
شاهرخی هدف مسئولان استان را ایجاد رفاه برای مردم دانست و افزود: برای برقراری پرواز دو سویه کیش و دبی نیز باید تلاش های لازم صورت گیرد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e