آبادان نیوز/فرمانده انتظامی آبادان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری 20 سارق در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ "سید محسن تقی زاده" در بیان جزئیات این خبر اظهار کرد: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح پاکسازی نقاط آلوده با هدف شناسایی و دستگیری سارقان و مخلان نظم و امنیت عمومی طی ۷۲ساعت پس از هماهنگی با مرجع قضائی توسط ماموران انتظامی در سطح شهرستان آبادان به مرحله اجرا درآمد.
وی اشاره کرد: ماموران انتظامی و تخصصی این فرماندهی در اجرای این طرح ۱۹ نفر سارق؛ ۳نفر به اتهام نگهداری سلاح غیرمجاز و شرکت در تیراندازی؛ ۳نفر قاچاقچی مواد مخدر ؛۱۷ نفر معتاد متجاهر که برخی از آنها دارای سابقه سرقت بودند،جمعا۴۲ نفر متهم را شناسایی و دستگیر کنند.
سرهنگ تقی زاده افزود: متهمان در تحقیقات و بازجویی بعمل آمده به ۳۰ فقره انواع سرقت در شهرستان اعتراف کردند ؛ ۲خودروی سواری سرقتی؛ ۴دستگاه موتورسیکلت؛۷دستگاه گوشی موبایل؛ ۳جفت پلاک خودرو سرقتی ؛ ۳قبضه سلاح شکاری غیر مجازو مقدار ۱۱کیلو و ششصد گرم انواع مواد مخدر از متهمان کشف ؛‌ ضبط گردیدو پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان در پایان با بیان اینکه در راستای طرح مذکور تعداد ۸ دستگاه خودرو و ۴۱ دستگاه موتور سیکلت متخلف نیز توقیف شد، خاطر نشان کرد: اینگونه طرح ها به جهت حفظ امنیت و آسایش و آرامش شهروندان اجرا خواهد شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335