تسنیم/ یارگیری تیم نفت مسجدسلیمان برای حضور در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس زیر نظر مهدی تارتار سرمربی این تیم ادامه داد.
بر این اساس با مذاکراتی که با تیم سپاهان اصفهان انجام شد بازیکن این تیم یک فصل دیگر به صورت قرضی در تیم نفت مسجدسلیمان بازی می‌کند.
محمد پاپی که فصل قبل نفت مسجدسلیمان را همراهی کرد در نوزدهمین دوره از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس را نیز برای این تیم به میدان می‌رود.
همچنین با نظر مهدی تارتار مذاکراتی از سوی مسئولان باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان با عباس عسکری کاپیتان فصل گذشته این تیم انجام شد که به توافق رسیدند.
پس از توافق، قرارداد عباس عسکری مهاجم تیم نفت مسجدسلیمان تمدید شد و این بازیکن محبوب فصل نوزدهم لیگ برتر نیز در کنار زردپوشان مسجدسلیمان خواهد بود.
عباس عسکری در سال 1369 در شهر مسجدسلیمان به دنیا آمد و در تیم‌های نیروی زمینی تهران، سیاه‌جامگان مشهد و نفت مسجدسلیمان بازی کرد.
این بازیکن 29 ساله مسجدسلیمانی در هجدهیمن دوره مسابقات لیگ برتر 16 بازی برای تیم نفت به میدان رفت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335