ایسنا/ در این مراسم که بانوان حضور گسترده‌ای داشتند، در صیانت از حجاب و عفاف و تکریم این سرمایه معنوی به عنوان اصلی‌ترین محور تکریم بنیان خانواده و زیربنای سلامت روحی و روانی مسایل و موضوعات مطرح شد.
جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با بیان اینکه استکبر جهانی بزرگترین هجمه خود را در کنار تضعیف مسایل اقتصادی با مسایل اعتقادی و فرهنگی قرار داده است، اظهار کرد: دشمن تلاش می‌کند تا به هر شکل ممکن نظام خانواده را با تهدید جدی روبرو کند تا اصالت و هویت خانواده‌ها مخدوش شود.
الله شکر عبدی با بیان اینکه در سال‌های اخیر و با هجمه و فشار رسانه‌ای و تبلیغی برخی ناهنجاری‌ها را در حوزه حجاب شاهد هستیم، خاطرنشان کرد: در تقویت باورهای مردم باید امر به معروف و نهی از منکر احیا شود تا تطهیر و سلامت جامعه رقم بخورد.
وی بیان کرد: ترویج‌ بی‌بندوباری، فساد و ایجاد تزلزل در بنیان خانواده هدفگذاری دشمن در یک حرکت خزنده و تدریجی است که اگر خانواده‌ها مراقبت بیشتری را در این حوزه در رفتار و منش فرزندان خود داشته باشند و نسبت به معرفی الگوهای برتر اقدام کنند نتایج سودمند به دست می‌آید.
عبدی با گرامیداشت حادثه تاریخی مسجد گوهرشاد و تودهنی تاریخی ملت ایران به رضاخان در کشف حجاب تصریح کرد: امروز به چنین حرکت انقلابی نیاز داریم تا استکبار جهانی از این ملت «نه» بزرگ را بشنود تا چهره‌هایی از بی‌حیایی و بی‌حجابی جای خود را به نکوداشت حرمت‌ها و ارزش‌ها بدهد.
در این مراسم رئیس بسیج زنان استان اردبیل نیز با گرامیداشت هفته حجاب و عفاف گفت: با هدف تبیین ابعاد مختلف موضوع عفاف و حجاب کرسی‌های آزاداندیشی و همچنین برنامه‌های آموزشی و تبلیغی در فرهنگسرای پارک بانوان در حال اجراست که امیدواریم با یک حرکت تداوم‌بخش در این حوزه بتوانیم به پاسداری از حریم خانواده و حجاب و عفاف کمک کنیم.
آئینه‌دار افزود: بسیج زنان استان اردبیل تعامل خوبی را با ادارات و دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی انجام داده تا ارتقای برنامه‌های آگاهی‌بخشی در این حوزه انجام شود.
در این تجمع که گروه‌ها و اقشار مختلف مردم به ویژه بانوان حضور داشتند بر حفظ حریم خانواده و همچنین اصالت حجاب و عفاف تاکید و از زنان و مردان خواسته شد تا در نکوداشت این امر الهی و انسانی کمر همت بسته و اجازه ندهند برخی آلودگی‌های اخلاقی و رفتارهای زننده در حوزه بی‌حجابی چهره جامعه را مکدر و نازیبا کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253