ایرنا/ مهری هاشمی دوین روز شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: برای فردا یکشنبه در ساعات بعداز ظهر و شب در نواحی جنوبی و شرقی وزش باد شدید و در مناطق شمالی و شرقی استان رگبار و رعدوبرق پراکنده با احتمال تگرگ پیش بینی شده است.
وی افزود: صبح روز دوشنبه هم وزش باد، گاهی باد نسبتاً شدید، افزایش ابر و در پاره‌ای نقاط رگبار و رعد و برق و مه صبحگاهی پیش بینی می شود که بر این اساس در این مدت احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها دور از انتظار نیست.
هاشمی دوین خاطرنشان کرد: برای امروز تا روز دوشنبه، جوی ناپایدار پیش بینی شده است که امروز سبب وزش باد، گاهی وزش باد نسبتاً شدید در جنوب استان، افزایش ابر و در پاره‌ای نقاط بویژه غرب استان، احتمال رگبار و رعدوبرق پراکنده با مه صبحگاهی خواهد شد.
وی افزود: دمای هوا برای امروز تا دوشنبه ۲ تا چهار درجه سانتیگراد کاهش دارد و از سه شنبه تا آخر هفته، مردم استان شاهد روند افزایش دما هستند.
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: بیشینه دمای روز گذشته در آشخانه ۴۳ درجه، جاجرم ۴۲ و بجنورد ۴۰ درجه سانتیگراد به ثبت رسیده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45